Αρχική Σελίδα 
 Τρέχοντα Πρωταθλήματα 
 Επικοινωνία
 
 
 
Αρχική Σελίδα
Ανακοινώσεις15-11-2019
ΕΘΝΙΚΗ Παμπαίδων 2006-2007 Προεπιλογή για το κλιμάκιο Βορρά

Το  Σάββατο  23 Νοεμβρίου στις 11.30 το πρωί στο Κλειστό Γυμναστήριο ΚΑΒΑΛΑΣ  ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ-ΚΑΛΑΜΙΤΣΑ, θα πραγματοποιηθεί η προεπιλογή των καλαθοσφαιριστών από την ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΚΑΙ ΘΡΑΚΗ που θα σχηματίσουν το κλιμάκιο Βορρά της Εθνικής Παμπαίδων.

Παρακαλούνται οι ομάδες να στείλουν μέχρι δύο αθλητές τους που έχουν γεννηθεί το έτος 2006 και έναν αθλητή που έχει γεννηθεί το 2007, την παραπάνω ημέρα και ώρα προκειμένου να συμμετάσχουν στην διαδικασία αυτή.

 
Ανακοινώσεις14-11-2019
Εθνική Εφήβων Προεπιλογή για το κλιμάκιο Βορρά
Τη Δευτέρα 18 Νοεμβρίου στις 16:45 στο Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας Β’, θα πραγματοποιηθεί η προεπιλογή των καλαθοσφαιριστών που θα σχηματίσουν το κλιμάκιο Βορρά της Εθνικής Εφήβων.

Παρακαλούνται οι ομάδες να στείλουν μέχρι τρεις αθλητές τους που έχουν γεννηθεί το έτος 2003, την παραπάνω ημέρα και ώρα προκειμένου να συμμετάσχουν στην διαδικασία αυτή.

 
Ορισμοί14-11-2019
Ορισμοί Διαιτητών 15-16-17-20-21 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019Κατεβάστε το αρχείο
 
Ορισμοί14-11-2019
ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 16-17 ΝΟΕ 2019Κατεβάστε το αρχείο
 
Αποφάσεις Δ.Σ.12-11-2019
ΠΟΙΝΕΣ
                                        ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΟΙΝΩΝ

Α.-  ΑΘΛΗΤΩΝ/ΑΘΛΗΤΡΙΩΝ                                                                         

      ΕΠΙΘΕΤΟ      

    ΟΝΟΜΑ     

  ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΔΕΛΤΙΟ    

ΠΟΙΝΗ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ 

 ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΕΝΑΡΞΗΣ

 ΑΡΑΒΙΔΗΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

 ΑΕ ΔΟΞΑΤΟΥ

188500

3

03/11/2019

 Β.- ΠΑΡΑΓΟΝΤΩΝ

           ΕΠΙΘΕΤΟ       

    ΟΝΟΜΑ   

     ΣΩΜΑΤΕΙΟ     

ΠΟΙΝΗ  

ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑΚΕΣ 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΕΝΑΡΞΗΣ 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΛΗΞΗΣ

ΒΕΖΕΡΤΖΗΣ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΓΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

30 ΗΜΕΡΕΣ

12/11/2019

11/12/2019

 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΓΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

30 ΗΜΕΡΕΣ

12/11/2019

11/12/2019

 
Ορισμοί12-11-2019
ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 13 ΝΟΕΜ 2019Κατεβάστε το αρχείο
 
Ορισμοί11-11-2019
Ορισμοί Διαιτητών 09-10-13 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019 Κατεβάστε το αρχείο
 
Ανακοινώσεις07-11-2019
ΕΘΝΙΚΗ Παίδων και Παμπαίδων: Προεπιλογή για το κλιμάκιο Βορρά

Την Τρίτη 12 Νοεμβρίου και ώρα 16:30 στο Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας Β’, θα πραγματοποιηθεί η προεπιλογή των καλαθοσφαιριστών που θα σχηματίσουν το κλιμάκιο Βορρά της Εθνικής Παίδων.

Παρακαλούνται οι ομάδες να στείλουν μέχρι δύο αθλητές τους που έχουν γεννηθεί το έτος2004, την παραπάνω ημέρα και ώρα προκειμένου να συμμετάσχουν στη διαδικασία.

Την ίδια μέρα στις 15:00 στον ίδιο χώρο, θα πραγματοποιηθεί η προεπιλογή των καλαθοσφαιριστών που θα σχηματίσουν το κλιμάκιο Βορρά της Εθνικής Παμπαίδων.

Παρακαλούνται οι ομάδες να στείλουν μέχρι δύο αθλητές τους που έχουν γεννηθεί το έτος 2005, την παραπάνω ημέρα και ώρα προκειμένου να συμμετάσχουν στη διαδικασία.

 
Ορισμοί07-11-2019
ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 09-10-13 ΝΟΕ 2019Κατεβάστε το αρχείο
 
Ανακοινώσεις05-11-2019
ΕΘΝΙΚΗ ΕΦΗΒΩΝ Προεπιλογή για το κλιμάκιο Βορρά
Τη Δευτέρα 11 Νοεμβρίου και ώρα 16:45 στο Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας Β’, θα πραγματοποιηθεί η προεπιλογή των αθλητών που θα σχηματίσουν το κλιμάκιο Βορρά της Εθνικής Εφήβων. Παρακαλούνται οι ομάδες να στείλουν μέχρι τρεις αθλητές τους που έχουν γεννηθεί το έτος 2002, την παραπάνω ημέρα και ώρα προκειμένου να συμμετάσχουν στη διαδικασία.
 
Ορισμοί04-11-2019
ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 06 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019Κατεβάστε το αρχείο
 
Ορισμοί01-11-2019
Ορισμοί Διαιτητών 02-03 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019Κατεβάστε το αρχείο
 
Ορισμοί01-11-2019
ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 02-03 ΝΟΕ 2019Κατεβάστε το αρχείο
 
Ανακοινώσεις31-10-2019
ΚΑΛΕΣΜΑ ΑΘΛΗΤΡΙΩΝ ΣΕ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ

Από την Ε.Ο.Κ. καλούνται οι παρακάτω αθλήτριες της Ε.ΚΑ.Σ.Α.ΜΑ.Θ. να βρίσκονται, την Κυριακή 10 Νοεμβρίου 2019 & ώρα 10:30 το πρωί ,στο κλειστό γυμναστήριο ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ.

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΗΛΙΟΔΩΡΑ,ΚΟΝΤΑΡΙΝΗ ΝΑΥΣΙΚΑ,ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΕΥΔΟΚΙΑ,ΦΥΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ,ΑΓΓΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ(ΣΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ) ΒΛΑΧΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ(ΟΡΦΕΑΣ ΝΕΟΥ ΣΚΟΠΟΥ) ΚΟΥΔΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ,ΧΑΛΚΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ,ΤΟΝΙΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗΣ) ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΞΑΝΘΙΠΠΗ,ΛΕΚΑΚΗ ΗΛΕΚΤΡΑ (ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ)ΜΑΜΟΥΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ,ΒΑΡΟΥΤΗ ΧΡΥΣΗ,ΒΑΡΟΥΤΗ ΑΝΝΑ (ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ ΜΓΣ) ΧΟΝΔΡΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ,ΧΟΝΔΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ(ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ) ΟΖΕΝ ΜΠΕΚΟΥΜ(ΑΙΑΣ ΑΠΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ).

 
Ορισμοί25-10-2019
Ορισμοί Διαιτητών 26-30 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2019Κατεβάστε το αρχείο
 
Ορισμοί25-10-2019
Ορισμοί Διαιτητών 26-30 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2019Κατεβάστε το αρχείο
 
Ορισμοί24-10-2019
ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΩΝ 26-30 ΟΚΤ 2019Κατεβάστε το αρχείο
 
Ορισμοί17-10-2019
Ορισμοί Διαιτητών 19-23 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2019Κατεβάστε το αρχείο
 
Ορισμοί17-10-2019
ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 19-20 ΟΚΤ 2019Κατεβάστε το αρχείο
 
Ορισμοί11-10-2019
Ορισμοί Διαιτητών 12-17 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2019Κατεβάστε το αρχείο
 
Ανακοινώσεις10-10-2019
ΚΑΛΕΣΜΑ ΑΘΛΗΤΡΙΩΝ ΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ ΤΟ 2004-2005

Από την Ε.Ο.Κ. καλούνται τα σωματεία της Ε.ΚΑ.Σ.Α.ΜΑ.Θ., να στείλουν τις καλύτερες αθλήτριες γεννημένες το 2004 και 2005, την Κυριακή 20 Οκτωβρίου 2019 & ώρα 11:00 στο κλειστό γυμναστήριο ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ.

Για περισσότερες πληροφορίες, οι προπονητές των ομάδων, μπορούν να επικοινωνήσουν με την Ε.Ο.Κ.

 
Ορισμοί10-10-2019
ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 12-13 ΟΚΤ 2019Κατεβάστε το αρχείο
 
Ορισμοί04-10-2019
Ορισμοί Διαιτητών 05-10 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2019Κατεβάστε το αρχείο
 
Ορισμοί04-10-2019
ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 05-06 ΟΚΤ 2019Κατεβάστε το αρχείο
 
Ανακοινώσεις30-09-2019
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΙΔΩΝ 2019-2020Κατεβάστε το αρχείο
 
Ανακοινώσεις30-09-2019
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΦΗΒΩΝ 2019-2020Κατεβάστε το αρχείο
 
Ανακοινώσεις30-09-2019
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2019-2020Κατεβάστε το αρχείο
 
Ορισμοί27-09-2019
Ορισμοί Διαιτητών 28 ΣΕΠΤ-03 ΟΚΤ 2019Κατεβάστε το αρχείο
 
Ορισμοί27-09-2019
ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ ΚΑΙ ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΩΝ 28 ΣΕΠΤ-02 ΟΚΤ 2019Κατεβάστε το αρχείο
 
Ορισμοί19-09-2019
Ορισμοί Διαιτητών 21-22 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2019Κατεβάστε το αρχείο
 
Ορισμοί19-09-2019
ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 21-22 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2019Κατεβάστε το αρχείο
 
Ανακοινώσεις18-09-2019
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ 19-20 Β ΦΑΣΗΚατεβάστε το αρχείο
 
Επισκέπτες: